Навигатор

Запитання і відповіді з приводу пенсійної реформи

Пенсійну реформу в дії вже відчули на собі більше 50 тисяч бердянців, яким було зроблено перерахунок пенсій за новим принципом. За новими правилами тепер будуть нараховувати і пенсії громадянам, які досягли пенсійного віку. У зв'язку з цим у людей виникає чимало запитань. З відповідями на найбільш поширені з них до співробітників ДП “БМТП” завітала спеціаліст Бердянського відділення Пенсійного фонду Надія Треньова.

Особливості перерахунку пенсій спеціалісти пенсійного фонду детально розписали для кожного пенсіонера. Відповідний розрахунок було відправлено отримувачам за домашньою адресою. Тому під час зустрічі з начальником відділу призначення пенсій мова йшла саме про особливості нарахування пенсійних виплат. Перш за все Надія Тереньова повідомила, що зміни до пенсійного віку вступлять в силу з 1 січня 2018 року і вийти на пенсію по досягненню пенсійного віку зможуть лише ті працівники, які мають стаж роботи 25 років. До 2028 року мінімальний стаж поступово збільшиться до 35 років. Далі спеціаліст Пенсійного фонду охарактеризувала, що являє собою поняття страхового стажу.
Пільговий стаж — вихід на пенсію за вислугою років, в новому законі не змінили. Змінився коефіцієнт розрахунку — якщо раніше кількість відпрацьованих місяців множився на 1,35, то тепер будуть застосувати одиницю, що, безумовно, позначиться на розмірі пенсії. Фахівець наголосила, що при розрахунку пенсій враховуватиметься в загальний трудовий стаж і навчання у вузах та технікумах, відпустка по догляду за дитиною, військова служба, якщо це відбувалось до 2004-го року. З тих пір враховуватиметься лише робота, із зарплатні якої відбувались відрахування до пенсійного фонду. Простежити як відбуваються ці відрахування може кожен охочий в електронному кабінеті.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX