Навигатор

Засідання адмінкомісії: 12 протоколів і два вагомих рішення

Чергове засідання адміністративної комісії в мерії не відзначилось великою кількістю протоколів, однак розглянуті правопорушення спонукали членів комісії ініціювати далекосяжні рішення.

Стихійну торгівлю — узаконять

Одним з головних приводів для складання адміністративних протоколів в Бердянську є торгівля на загальноміській території. Це стосується різних мікрорайонів міста, навіть тих, де існують офіційні ринки. На черговому засіданні комісії, розглянули протокол за повторне правопорушення — чоловік торгував овочами вздовж Мелітопольського шосе, поблизу мікрорайону АКЗ. Правопорушника оштрафували на 1360 гривень. Однак, депутат міської ради Микола Рудницький порадив мешканцю міста зібрати підписи людей, які б звернулись до мера з ініціативою узаконення існуючого ринку. Заступник мера Ірина Плющій підтвердила, що співробітники мерії розглянуть цю ініціативу та визначать чи дозволяють архітектурні норми розташовувати в цьому місці ринок.

Злісних неплатників штрафів шукатимуть по місцю роботи

Систематичні правопорушники правил міського благоустрою інколи ухиляються від сплати штрафних санкцій. Одна з мешканок міста, чий протокол розглянули на засіданні комісії за 2016-2017 рік назбирала 7 протоколів, по яким було застосовано максимально можливий розмір штрафних санкцій — 1360 гривень. Жінка в невстановленому місці продає ковбасу домашнього приготування. Враховуючи, що жоден платіж так і не надійшов до виконкому, члени комісії вирішили не розраховувати на виконавчу службу і будуть самостійно направляти листи з вимогою покрити заборгованість по місцю роботи правопорушників.

За самостійне облаштування фасаду будинку — штраф

В центрі міста, на перехресті проспекту Праці та вулиці Університетської розташовується будівля, в якій в ХІХ столітті перебувало консулсьтво королівства Греції. Сьогодні — більшість приміщень приватизовано і там розташовуються різноманітні офіси та об'єкти торгівлі. Один з підприємців, який веде підприємницьку діяльність в цьому місці, на власний розсуд, без дозволу виконкому, частково змінив фасад будинку, навколо свого магазину. Співробітники адміністративного відділу виконкому розцінили такі дії як правопорушення і склали протокол. Члени адміністративної комісії прийняли рішення по цьому випадку покарати підприємця на 850 гривень — мінімальний штраф, передбачений санкцією статті Адміністративного кодексу.

Депутат міської ради Микола Рудницький виступив з ініціативою відновити історичний вигляд будівлі, відреконструювавши її фасад за кошти міського бюджету.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX