Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Засідання Консультативної групи при Бердянській місцевій прокуратурі

10 січня 2017 року відбулось чергове засідання Консультативної групи при Бердянській місцевій прокуратурі за участю керівника прокуратури Бутенка А.Г. Під час засідання було розглянуто наступні питання:

1. Про хід досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактом самовільного будівництва споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці на території причалу №2 товариства «Рибалка»; за фактом складення завідомо неправдивого проекту землеустрою по відведенню земельної ділянки по вул. Підгірна, 185, в аренду ООЛР «Риблка»; за фактом зловживання посадовими особами Бердянської міської ради службовим становищем (витрачання коштів на проект берегозахисної лінії). (Доповідач: Погорелов М.Л.)

Група звернулась до керівника прокуратури Бутенка А.Г. про взяття на особистий контроль ходу розслідування вищевказаних кримінальних проваджень та скерування наданих на нараді матеріалів для долучення до матеріалів кримінального провадження.

2. Про відміну рішення сесії Бердянської міської ради №42 п. 10 від 30.06.2016 про передачу в оренду земельних ділянок. (Доповідач: Погорелов М.Л.)
Група рекомендувала Погорелову М.Л. самостійно звернутись до Бердянського міського голови з листом про проведення службової перевірки та притягнення винних осіб до притягнення до дисциплінарної відповідальності.

3. Про перевірку укладених Бердянською міською радою договорів цивільно-правового характеру за 2016 рік. (Доповідач: Скорик В.А.)
Група вирішила Скорику В.А. та Консультативній групі підготувати та направити прокурору відповідну заяву за фактами можливого порушення посадовими особами трудового законодавства та самоправства.

4. Інформацію щодо частих випадків отруєнь дітей у дитячому дошкільному закладі №35 «Вишенька». (Доповідач: Касьянов І.В.)

Раді повідомлено, що за фактом отруєння у ДНЗ №35 направлено скаргу до Бердянського ВП ГУНП в області. За результатами перевірки інформації заявникам було надано відповідь у відповідності до ЗУ «Про звернення громадян», підстав для внесення відомостей до ЄРДР не вбачалось.  Для внесення за вказаними фактами відомостей до ЄРДР потрібно звернутись до органів прокуратури або поліції з відповідною заявою та доданими матеріалами в порядку ст.214 Кримінального процесуального кодексу України.

Група вирішила Касьянову І.В. та Консультативній групі підготувати та направити прокурору відповідну заяву за фактами можливого порушення посадовими особами санітарного законодавства та незаконного витрачання бюджетних коштів.

    За пропозицією голови групи Жавжарова В.В. прийнято рішення про зміну кількісного складу Консультативної групи до дев'яти осіб, та введення до складу групи члена ГО «ГРОМ» Сергія Кисіля.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX