Навигатор

×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/tutmitykin/domains/portinfo.com.ua/public_html/images/gallery/18.04.17_S.
JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484
×

Внимание

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery//18.04.17_S.

"Заступник міністра інфраструктури Лавренюк, губернатор і прокурор області мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності" - Сергій Соболєв під час зустрічі з трудовим колективом БМТП

18-го квітня в рамках робочої поїздки по Запорізькій області, народний депутат України, заступник голови фракції “Батьківщина” в парламенті, Сергій Соболєв зустрівся з трудовим колективом Бердянського морського торговельного порту. Бесіда вийшла жвавою, адже йшлося про майбутнє БМТП, боротьбу з корупцією в морській галузі та захисту керівника порту Миколи Ільїна.

Систематичні проблеми, які створювались впродовж останніх 2,5 років для Бердянського морського торговельного порту і особисто для керівника підприємства Миколи Ільїна, досягли свого апогею в першому кварталі поточного року. Принципова позиція, щодо реєстрації портовим оператором в Бердянському порту приватної фірми, відмови приватників сплачувати компенсацію за використання майна Бердянського морського торговельного порту, інформаційні нападки з боку конкурентів в підсумку завершились відкриттям кримінальної справи проти директора підприємства Миколи Ільїна. На багаточисельних мітингах портовики неодноразово наголошували про свою всебічну підтримку Миколи Ільїна, про що повідомили і керівництво держави в квітні. Один з небагатьох політиків найвищого рівня, який відкрито підтримав колектив містоутворюючого підприємства, був народний депутат Сергій Соболєв.

Я зробив депутатський запит, який був офіційно зачитаний з трибуни Верховної Ради. Залишилось чекати три доби. Я хочу, щоб притягнули до кримінальної відповідальності, внесли в Єдиний реєстр всі матеріали, стосовно того, як прокурор області, губернатор, який прямо стоїть за цією оборуткою, заступник міністра інфраструктури Лавренюк, який ні дня не працював в сфері портового господарства, який не має профільної освіти, але який вирішив, що це його приватна вотчина і він може в такий спосіб заробляти на державних підприємствах, які є портами, щоб ці особи були притягнуті до відповідальності, оскільки вони зривають роботу державного підприємства. Я попросив НАБУ перевірити всі ці матеріали, оскільки це прямо підпадає під той перелік осіб, яких це стосується, - відзначив Сергій Соболєв.

В квітні мають відбутись судові слухання по справі Миколи Ільїна та в адміністративному суді, щодо незаконної реєстрації приватної фірми “Аскет Шиппінг”, в якості портового оператору. Процес, ініційований юридичним відділом БМТП проти міністерства інфраструктури та АМПУ, буде показовим для всієї морської галузі, переконаний Сергій Соболєв.

Чим виявився унікальний Бердянський порт? Через те, що відмовились платити міністерству, силовикам і всім іншим тепер дуже легко захищатися. Бо будь-хто з інших портів тільки спробує відкрити рота, одразу, тут жу, буде заведена кримінальна справа. З Бердянським портом це не вийшло. Тому, я думаю це буде дуже показовий процес. Для того, щоб викрити всю цю гниль корупційну на рівні міністерства, адміністрації, місцевої адміністрації, прокурорських, СБУшників. Ці особи повинні прямо понести покарання, за те що вони зробили. Руйнуючи державне підприємство, вони, фактично, сприяли зменшенню надходжень в бюджети, - підкреслив Сергій Соболєв

Причини такої зацікавленості високопосадовців до Бердянсьокого порту, для Сергія Соболєва очевидні — високоефективне, рентабельне підприємство, яке дає мільйонні прибутки — ласий шматок для корупціонерів. Схема, за якою можуть розділити порт, як єдиний майновий комплекс — відома.

Вони шукають будь-який привід для того, щоб завести сюди приватні компанії по схемі Одеського порту, де 1200 співробітників, фактично будуть ізгоями.

Приголомшливі результати Бердянського морського торговельного порту за останні два з половиною роки, варті того, щоб керівника підприємства нагородили найвищими відзнаками, замість того, щоб заводити кримінальні справи, переконаний Сергій Соболєв.

Не зважаючи на існуючі проблеми, Сергій Соболєв переконаний у незмінній перемозі бердянських портовиків у боротьби з приголомшливими проявами корупції в морській галузі та правоохоронній системі.

{gallery}/18.04.17_S.{/gallery}

Другие материалы в этой категории:

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX