Навигатор

Збори колективу ДП “БМТП” звернулися до Прем'єр-міністра та Міністра інфраструктури України

26 грудня в обідню перерву перед управлінням ДП “БМТП” зібрався трудовий колектив підприємства. В резолюції зібрання портовики вимагають виконати рішення Апеляційного суду Запорізької області про відновлення на посаді в.о. директора Миколи Ільїна.

Представники трудового колективу висловили невдоволення політикою Міністерства інфраструктури, яке з 5-го грудня поточного року не виконало рішення Апеляційного суду. Керівник юридичного відділу держпідприємства Валерій Пасєчник виклав зібранню юридичну процедуру виконання рішення суду, та наголосив, що в червні колектив законослухняно виконав рішення попереднього суду і припинив акцію протесту проти звільнення Миколи Ільїна.  Докери-механізатори Микола Ярмоленко, Сергій Чернишенко, майстер Роман Нагорний, інженер з розвитку вантажопотоків Олександр Глущенко від імені портовиків закликали чиновників профільного Міністерства почути людей і виконати рішення суду. На їх думку це — тест на те, як в Україні влада виконує закон.

Резолюцію зібрання направлено Прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману та Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX