Навигатор

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 484

Звіт міського голови Володимира Чепурного в мікрорайоні Азмол (Відео)

Міський голова Володимир Чепурний розпочав серію зустрічей з мешканцями міста зі звітом своєї діяльності. Мешканцям мікрорайону Азмол мер розповів основні напрямки освоєння бюджетних коштів, а також відповів на запитання активних мешканців мікрорайону.

В міському центрі культури та мистецтв відбувся звіт мера перед громадою мікрорайону Азмол. Володимир Чепурний впродовж двох годин розповідав про свої основні досягнення та відповідав на запитання бердянців.

Так, на думку мера та його команди основними здобутками за перші дев’ять місяців їх діяльності став ремонт доріг (за рахунок коштів міського бюджету та державних субвенцій) – їх якість у багатьох мешканців викликає запитання; виділення коштів для дитячого харчування у школах – 3 млн. 775 тис. грн., однак саме за якість харчування в шкільних їдальнях, українська телеведуча Ольга Фреймут жорстко розкритикувала мера Бердянська на всю країну; фінансування пільгового проїзду в міському транспорті з міського бюджету; налагодження системи вуличного освітлення та ін. Нагадав міський голова і про організацію в двох супермаркетах мікрорайону пілотного проекту – «соціальний куточок», де пенсіонери та інваліди можуть зі знижкою придбати товари першої необхідності.

 

Мешканці міста пригадали міському голові його передвиборчі обіцянки, більша частина яких в мікрорайоні Азмол досі не виконана. Володимир Чепурний, в свою чергу, відзначив, що за 9 місяців вирішити всі проблеми просто неможливо і запевнив громадян, що свого слова він дотримається. Користуючись нагодою, мешканці поселення звернулись до міського голови з проханням налагодити прибирання парапету та оглядового майданчика, заасфальтувати прохід через гаражний кооператив до міського цвинтаря №1, навести порядок на «старому» цвинтарі, допомогти в реконструкції «фінських будиночків», відремонтувати сходи, які з’єднують мікрорайон Азмол з Лісками та ін.. Всі побажання мешканців Володимир Чепурний занотував та пообіцяв належним чином відреагувати.

На зустрічі були присутні і представники газового господарства міста. Так, мешканцям Азмолу детально пояснили, чому відбувається процес встановлення надомних лічильників. У відповідності із законодавством та рекомендаціями НКРЄ визначаються будинки, на яких будуть встановлюватись облікові прибори. В перспективі всі будинки, на яких технічні умови дозволяють проводити такі роботи, будуть оснащені лічильниками. У випадку, якщо мешканці відмовляться від такої послуги міськгазу, розрахунок за надану послугу буде відбуватись відповідно граничних об’ємів. Тобто, на одну людину буде нараховуватись 18,3 кубометри. Очевидно, що за таких умов рахунки будуть непосильними для сплати в повному обсязі.

Контакты

Контакти

e-mail: portinfo.news@gmail.com

Координати порту: 46°45?N, 36°46?Е

 

Копирайт

Копірайт

Передрук або часткове використання матеріалів дозволяється за умови

погодження з редакцією та наявністю активного гіперпосилання,

відкритого для індексування пошуковими системами.

BBEPX